Kolejne sukcesy uczennic Gimnazjum nr 9

Miło nam poinformować o ubiegłotygodniowych sukcesach uczennic Gimnazjum nr 9 w konkursach recytatorskich. 17 marca, w murach Gimnazjum nr 40 im. Noblistów Polskich odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego poświęconego poezji Wisławy Szymborskiej.

Czytaj dalej…

Opowiem Ci o wolnej Polsce

zolnierzewykleci0

W ramach projektu edukacyjnego zaproponowanego przez CEO „Opowiem Ci o wolnej Polsce” 24.02.2015 r. – 14.03.2015r. zorganizowano przy pomocy Stowarzyszenia Odra – Niemen wystawę poświęconą Żołnierzom Wyklętym z okazji kolejnych obchodów Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych dla uczniów naszego gimnazjum i okolicznych szkół podstawowych.

Czytaj dalej…

Walentynki – radość, zabawa, miłość…

dyskotekawal58

To amerykańskie święto na stałe już weszło do kalendarza imprez Gimnazjum nr 9. 12 lutego, w Tłusty Czwartek, w naszej szkole odbyła się już druga w tym roku szkolnym dyskoteka.

Czytaj dalej…

W bibliotece szkoły wiele się dzieje

bib0

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich na warsztaty artystyczne „Pisankowo – sztuka zdobienia pisanek”, które odbędą się w środę 11 marca o godzinie 14.00 w czytelni biblioteki szkolnej.
Niżej przedstawiamy zdjęcia z wystaw bibliotecznych oraz prace dzieci wykonane na zajęciach dodatkowych i artystycznych.

Czytaj dalej…

Wirtualny Festiwal Antydyskryminacyjny

fa0

3 marca grupa uczniów z naszego gimnazjum w składzie: Karolina Durkacz, Aleksandra Kisielewska, Julia Felbinger, Adam Malinowski, Damian Łukawski, wzięła udział w Wirtualnym Festiwalu Antydyskryminacyjnym organizowanym przez Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Czytaj dalej…

Drzwi otwarte 2015

dotw0

25 lutego drzwi Gimnazjum nr 9 otworzyły się dla uczniów klas szóstych, którzy odwiedzili mury naszej szkoły zainteresowani ofertą edukacyjną. Z myślą o nich gimnazjaliści z nauczycielami przygotowali szereg atrakcji, które miały pokazać, jak wygląda nauka w Dziewiątce, jaką szkołą jest Gimnazjum przy Sarbinowskiej.

Czytaj dalej…

Zapraszamy na DRZWI OTWARTE w Gimnazjum nr 9

25 lutego 2015 zapraszamy sześcioklasistów na DRZWI OTWARTE. W programie przewidywane są m.in. spotkanie z Dyrektorem Szkoły, program artystyczny w wykonaniu naszych uczniów, pokazy interaktywne, lekcje otwarte oraz pokazy młodych chemików.

Zapraszamy w godz. 11.30-13.30!

Gimnazjum nr 9 w finale konkursu „Zawodowo wystartuj w przyszłość”!

zw

Zespół z naszej szkoły w składzie: Julia Banasiewicz, Maria Burzyńska i Wiktoria Skowrońska z kl. II d, zakwalifikował się do finału międzyszkolnego konkursu „Zawodowo wystartuj w przyszłość”.

Czytaj dalej…

Archipelag Skarbów w Dziewiątce

archipelagskarbow0

Archipelag Skarbów® to żywy i dynamiczny program profilaktyczny dla młodzieży z gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, który uczy zdrowego i mądrego stylu życia oraz zachęca młodzież do unikania alkoholu, narkotyków, przemocy, pornografii i do czekania z seksem aż do małżeństwa. Pokazuje młodym ich ogromny pozytywny potencjał – to zupełnie inaczej niż o młodzieży mówią masowe media.

Czytaj dalej…

Dzień śpiocha

dzienspiocha0

Czy w szkole można odpocząć, zrelaksować się, poleżeć, a nawet pospać? A może przed snem napić się gorącej czekolady z pianką, bitą śmietaną i posypką? Nie? A w Gimnazjum nr 9 można!

Czytaj dalej…

Strona 1 z 2712345...1020...Ostatnia »